» » Bets10 belge gönderme

Bets10
 
 
 

Bets10 belge gönderme

Yazar: admin Tarih 7-01-2015, 01:16, Gösterim: 2427

0

Merhabalar değerli arkadaşlar,
Bir süredir okurlarımıza bets10 ile ilgili makale ulaştıramadık. Bu aralar sıklıkla sorulan ve oldukça fazla merak edilen bets10 belge gönderme konusunu ele alacağız. Öncelikle bu belge gönderme işleminin gerekliliği, sizin güvenliğiniz açısından önemlidir. Zira, belgeler hesabınızın güvende kalması için gereklidir. Örneğin bir başkası hesabınızı eline geçirdiğinde ve kendi adına bir banka hesabına para çekmek istediğinde, kimliğini doğrulaması istenmektedir. Bu da ancak belge gönderme ile mümkündür.

Hangi durumlarda belge gönderimi istenir?
Yukarıda da belirttiğimiz gibi hesabınızın güvenliği konusunda olası bir şüphe varsa, sizden kimliğinizi doğrulamak amacıyla bazı belgeler istenmektedir.

Bets10'a nasıl belge gönderilir?
Bu oldukça basit bir işlemdir. Hesabınıza giriş yaptıktan sonra, yardım ve destek bölümüne giriş yapmalısınız. Ardından sol tarafta belge gönderme bağlantısı görünecektir. Bu alandan sizden istenen belgelerin resimlerini rahatlıkla gönderebilirsiniz.

Belge göndermek güvenli midir?
Elbette. Zaten bu sizin güvenliğiniz için gerekli bir prosedürdür. Göndereceğiniz belgeler kesinlikle 3. şahıslar ile paylaşılmayacaktır.

Konu ile ilgili daha ayrıntılı bilgiler için : bets10 belge gönderme adresini ziyaret edebilirsiniz.

Kategori: Bets10

Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
 
Tasarım: